Noizy

"Noku Vogel"

[Teksti i "Noku Vogel"]

[Intro]
Noku
[?]
(Alo, Noku)
[?]
(Alo, Noku)
Uuh

[Pre-Chorus]
Me lot ne sy jom, sonte tu shkru
Me lot ne se jom sonte tu shkru per ty
[?]

[Chorus]
Sa shume malli m'ka marre (I love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (eeh)
Kisha dhon gjithqka
Qe sonte t'jesh me mu
O sa shume malli m'ka marre
I miss u so much, Malli m'ka marr! (I said)
I miss u so much, Malli m'ka marr! (I said)
I miss u so much, Malli m'ka marr!
I miss u so much, Malli m'ka marr!
(I miss u so much!)

[Verse 1]
O noku vogel (Alo, Noku)
Te dua sa gjithe boten
Mezi po pres tet shoh
Qe ta puth doren e vogel
Mezi po pres t'kem afer
Ta puth lali "Leandren"
Ti puth dy sy te bukur, dhe tregoj babi dhuraten (Alo, Noku)
Mezi po pres qe tfolim
Tregom edhe per shkollen
Se shkronjat i ke msuar
Qe ke shkruajtur ne fletore
Mezi po pres t'ngjoj zonin
Ku mthirr ti "MR. MONEY"
Kur e din une se kam qef
Por ti e bon veq per inati (ha)
Sa shume m'ke ngja ti
Gjestet m'i ke marr ti
Je gjysma ime, dhe pa ty nuk jam i ploti
Sa here se qan ti
E ndjej dhe une prej s-largeti
Me dridhet zemra, kur te shoh me pika loti
Ti je arsyja qe, ende po marr fryme ne ket toke
Ti je arsyja qe, ende une po jetoj
Do jem aty per ty
Sa here qe t'kesh nevojen per mu
O noku vogel te du, gjithe bota je ti per mu

[Chorus]

[Verse 2]
O ti se din
Sa shume me ka marre malli te shoh
Cdo nate ne anderr
Ti me del edhe me perqafon
Te them te dua
Dhe mezi po press qe te takoj
"O noku vogel" (Alo, Noku)
"O noku vogel"
Rri ne mendime, eh, jetoje me kujtime, eh
Kur te pash per here te pare, ti ishe veq sa dora ime (eh, Alo, Noku)
T'mora prane vetes (aaa)
Ti fillove t'qeshesh (aaa)
Nuk e di a m'njohe
Apo ndjeve di*ka tjeter
Tani je rritur, je bere nje vajze e bukur
Ti je my shooting star, je fati im
Ti je nje kukulle (ehi)
Shoh syte e tu, kur shikoj qielli e kalter
Besova n'mrekulli, dhe zoti mu ma dha dhuraten
Ma dha "Leandren"
Dhe thote qe "Leu-Andra"
Kuptimi i emrit tend "Noku"
Thanks to your mama
Beatiful ladies, si ju nuk ka gjithe bota
Sido qe t'ken shku punet
Une per ju do behem copa

[Chorus]

[Outro]
Ti kurre ske me dit, deri sa t'bohesh vet prind
(Alo, Noku)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2018 Bee Lyrics.Net