Noizy

"Ke ngju per mu"

[Verse 1]
Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen
Po du me t'hanger - deri sa ta hupsh vedijen
Ke ni per mu - n'shtrat jam I sukses'shem
Dhe Kur t'shoh ty bohem hala ma I etshem
N'syt e tu n'syt e tu e shoh gjith vjeshten
Dangerous eyes dangerous jeten
Ja nis tu qesh Kur vazhdon me u desh
Se krejt jam habit Edhe goja mu ka mek
Like Linjat e trupit Si kola
Jam lidh per rreth saj sikur t'jem anakonda
Nope nah nuk ka shpetim
Une jam gjahtar dhe ti - ushqimi Im
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin

[Chorus]
We go get em go em -
We be riding together forever
What ever the weather

[Verse 2]
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin
Smund tju flasesh n'telefon sepse un tkam ardh shum afer
I rrshqethet trupi se her ja preki qafen
Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten
Koha esht e cmuar ket qe kena esht speciale
Nese ki besim n'zot besom se kto jan fjal rreale
Thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht
Me t'then drejten jam zhgenjy pak qe besova do
Por Kjo zdo t'thot skam n'djenja biles kam ma shum se tjeret
Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era
Jan ndjenjat e Mia t'perzira me emocione
Kur m'kujtohen do momente mkujtohen pozicione

[Chorus]
We go get em go em -
We be riding together forever
What ever the weather

[Outro]
Jena vec na - dhe tjer nuk Ka
Me t'thon drejten as zdu ti njoh
Se kur te kam Ty - kam Gjithcka
Ti je bota qe me rrethon

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2018 Bee Lyrics.Net