Noizy

"Gipsy Lover"

[Chorus: Noizy]
I was lost in my way and there she was
With a few girlfriends singing this song
I couldn't stop looking the way she was
She was looking like a gipsy around the fire
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover

[Verse 1: Noizy]
Jan ndjenjat e forta qe kom per ty
Esht menyra se si qesh spo ti heq dot syt
Sidomos kur e shoh s'di se si t'veproj
Zemra boom boom
Zemren smund ta kontrolloj
Zemer qesh ma shum se me ty po du 1 fotooo
N'syt tu n'syt e tu e shoh gjith boten
Nese neser humbas gjithcka ca kam
Nese jam me ty un zemer krejt i kam
Gjithcka esht Zero para teje gjithmon princesh do jesh anash meje
Gjithcka esht Zero para teje gjithmon princesh do jesh anash meje
Zemer qesh me shum se me ty po du 1 fotoo
N'syt e tu n'syt e tu shoh gjith boten
Nese neser humbas gjithcka ça kam
Nese jam me ty un zemer krejt i kam

[Chorus: Noizy]
I was lost in my way and there she was
With a few girlfriends singing this song
I couldn't stop looking the way she was
She was looking like a gipsy around the fire
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover

[Verse 2: Altin Sulku]
Humbur gjate rruges dhe ja tek e shoh
Me shoqet perreth kendonim tok
Syt nga ajo si ndaja dot
Kercente perreth zjarrit si nje gipsy
U duka si nje gipsy lover,u duka si nje gipsy lover
U duka si nje gipsy lover
Sikur me ndryshoi gith bota heeeej
Te tjeret kot sa lodhen si ti se bon asnjo
Ti ke di*ka speciale qe trupi ma kerkon
Ne fakt je pak ma ndryshe ne fakt je shum ma ndryshe
Dhe shoqet e tua ty te kan zili
Te tjeret kot sa lodhen si ti se bon asnjo
Ti ke di*ka speciale qe trupi ma kerkon
Je pak ma ndryshe ne fakt je shum ma ndryshe
Dhe shoqet e tua ty te kan zili

[Chorus: Noizy]
I was lost in my way and there she was
With a few girlfriends singing this song
I couldn't stop looking the way she was
She was looking like a gipsy around the fire
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover

[Verse 3: Noizy]
Nuk e di ku e humba udhen
As nuk e di se si erdha ktu
Po kur te pash ty e gjeta rrugen
Thash te lutem ne se vjen me mu
Round and round we go, round and round we go
Round and round we go oye my lover
Round and round we go, round and round we go
I'm making you just to be my lover


[Chorus: Noizy]
I was lost in my way and there she was
With a few girlfriends singing this song
I couldn't stop looking the way she was
She was looking like a gipsy around the fire
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover
I think that i'm a gipsy lover

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2018 Bee Lyrics.Net