Tayna

"Freestyle në 72"

[Verse]
Jam kjo qe jom m'ka bo Hip-Hop cultura
Muzika jote o trash basura
Cifti yt sun hin me mu matura
I zi i shpejt edhe bish vetura
Turn down for what feelin' like Lil Jon
Prej qe kam dal i kam rrzu te ton
Mos em kqyr shtremt se dhe ti maron
Me kon si une po nuk po ta don
N'pushime kam vendos me shku en Mars
N'muj t'mjaltit me J. Cole jom tu shkru bars
E shoh naten veten ne qiell among stars
E dhezi ni splif se perzij me cigars
Banesa jem o green house en Prishtine
Jeshile n'Tirane e verdhe n'Argjentine
Mos me pas kujdes sa krahi dashnin
Ai nuk o hood ti je rrit ne flliqtin
Rap-in e shoh une si ring (uh)
Rrypin ma dhane mu me bling (uh)
Muhammad Ali on dis ting (uh)
S'kom thika n'trup jam real ting (uh)
Jam e pakrahasushme, e pazevendsushme
E kthej en Prizren cok zor e kalushme
E vetdashunume, dashuni e pashume
Zemren vetit s'ja thej, perjetesi e pakushtuzume
Kungja nuk gjuj mesazh subliminal
E blej e gatuj une ket' instrumental
Asni llaf s'ma shkrun mu ghosti m'fal
Ti sem beson ama prape sun em nal
E afirmoj qe ju kerka sini
Dy fjale shqip me i lidh meqem s'dini
Njo nga njo sikur shi po bini
Po festoj e po pi Martini
S'kom po e marr n'rent a car you can suck it
Me trup kurre s'kam bo pazar, I don't cuff it
Nese je prek qa kam thon hajde t'qafi
Conmigo nuncas te metas, papi
f*ck, yeah I'm f*ckin it up
Kush ka bo freestyle e para
Man I'm f*ckin it up (Huh)
E sot jam e vetmja hala
Nese tekstet s'i shkrun vet nuk ta kthej se o bllof

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2018 Bee Lyrics.Net