Lochko lyrics

by

2Ton


Yeahh yeah .. !! Loqkoo Lo lo qchko 2 toon com on lochko yeah Lochkoo Lochko lochko lochkoo


Version 1 LiL'a

Lochko moti n'regjister t'kom regjistru
Erdh dita edhe koha per me u taku
Tash jena perball eh po du me shpreh
Shuj ngom se ja nisa senet me tih njeh
E Para eshte se m'pelqen qysh je komplet
E Dyta eshte se kur te shoh e ni veten ma nxeht
E Treta po du me te than mos um refuzo
Tash po t'kallxoj qka tkom shkru per ty tye е ngo
Kush je tih e nga vjen tih еh ka po nen
Lochko ! kallxom me mu a vjen
P.sh qka me menon sonte une tih bashk me kan
E seneet tjera krejt anash me i lon
Qysh padalliim per tjerat dhe pozita jote
Edhe ni pytje kallxom a je e ksaj bote
Permu e je e veqant bukuri e rrall
Um kall saher qe um del perball .. !!

Ref 2X :

Lochko !! Hajde kce me mu
Lochko !! Qashtu po du
Lochko !! Luje pak ma shum
Lochko !! Deri n'maksimum
Version 2 TiTi - Es AnI

E une po menoj lochko ! mu kon nja
Qyshtu para meje gjithmon po du me te pa
Eshte proces i gat nuk oshte veq per pak
Shprehu edhe tih jena veq 2 e ska kallabllak
Lochko ! meno ma gat jo veq per 1 nat
Qele gojen afrohu distancen mos e mat
Nuk mun ti pa mu e as un pa ty
Jena nis perpara e mbrapa ska mu kthy
Jena n'rrug ku shihet krejt komplet nxetsia
Une tjap ti m'jep kshtu perjetohet knaqsia
Lochko ! edhe pse nuk foli imazhi yt kallxon
Ti e din kur jena bashk gjithqka mir shkon
M'kalon krejt mir e rritet disponimi
Tana hina pak ma fell harrohet krejt fillimi
Ti mshoron mu loqko mu edhe mentalisht
Se ti je opsion i jetes tem ska dyshim natyrisht

Ref 2X :

Lochko !! Hajde kce me mu
Lochko !! Qashtu po du
Lochko !! Luje pak ma shum
Lochko !! Deri n'maksimum
Haha!!yeah!! tak tak!! yeah

( Loqko !! 4x ) Deri n'maksimum!! ( Loqko !! 4x )
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2012 - 2021 BeeLyrics.Net