MC Kresha

"Habibi"

[Teksti i "Habibi" ft. MC Kresha]

[Verse 1: Rino]
Kohen une nuk po maj jo
Amo ni kong une asaj ja kushtova
Masi syte ja lexova
Zemren si perandori ja pushtova
Dostat tu m'thirr "Casanova"
Po une me to un e kom seriozisht
Habibi ajo um thirr edhe pse s'dine arabisht

[Pre-Hook: Rino]
Pse ajo nuk po ma beson
Kur po i thom qe koha shkon
E dashnin qe kom
S'mun me ble me sh*t
Se ajo nuk po ma vlereson
T'verteten kur pi ja thom
S'ki pse xhelozon
Dashnin s'o tu ma dit

[Hook: Rino]
Habibi habibi
Ajo po m'thirr edhe pse s'dine arabisht
Habibi habibi habibi habibi
Habibi habibi habibi habibi

[Verse 2: Rino]
Loja une nuk po muj jo
Amo zemren e saj une e fitova
Masi ja deshmova
Qe shume e du dhe ja vertetova
Ajo e don me lujt loja
Une me to un e kom seriozisht
Dje kom ble biletat
Sot mu nis Egjipt

[Verse 3: MC Kresha]
Habibi qysh ke tripi
Po na pret Egjipti
Zemer lidhe rrypin
Hiqju ati tipi
S'ka hajr pi ati rrypi
Tonat i ki ti e qisin
Sene une lypi
Biletat i kom pre vet i dyti
Hejterat jon tu leh se inati krejt i myti
Ata dojn me t'ble
Amo nuk blehet virtyti
Gjithmone um ki pelqy ti
Habibi a ki sy ti?

[Hook: Rino]
Habibi habibi
Ajo po m'thirr edhe pse s'dine arabisht
Habibi habibi habibi habibi
Habibi habibi habibi habibi

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2018 Bee Lyrics.Net